Вазирлик ҳақида Ҳужжатлар Муассасалар Янгиликлар Тадбирлар Лойиҳалар АКТ Оnline хизматлар
Уйда қолинг! Оставайтесь дома!

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида Бош сахифа

04 декабря 2019

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

OʻZBEKISTON RESPUBLIKASI SOGʻLIQNI SAQLASH VAZIRINING

BUYRUGI


2019yil“26”11

№ 286

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлигида 2015 йил 19 январда 2649-сон билан рўйхатга олинган “Тиббиёт ва фармацевтика ходимларини аттестациядан ўтказиш ва уларга малака тоифалари бериш тартиби тўғрисида” ги Низом талаблари бўйича аттестация ишларини ташкил қилиш ҳамда врачлар ва фармацевтларга малака тоифаси бериш бўйича 2019 йилнинг 16 ва 23 ноябр кунлари бўлиб ўтган ихтисослашган аттестация комиссиялари йиғилишлари хулосасига кўра, малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш мақсадида буюраман :

1. Қуйидагилар:

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 1-иловага;

Анестезиология ва реаниматология, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация, токсикология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 2-иловага;

Болалар хирургияси, болалар урологияси, болалар кардиохирургияси, неонатал хирургия, офтальмология, болалар офтальмологияси, кўз микрохирургияси, нейроофтальмология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 3-иловага;

Умумий онкология, болалар онкологияси (кимё терапияси), онкохирургия, болалар онкохирургияси, нур терапияси, онкоурология, онкоофтальмология, торакал онкохирургия, онкопроктология, таянч-ҳаракат аппарат ўсмалари (хирургия), бош ва бўйин ўсмалари, кимётерапия, онкогинекология, маммология, оториноларингология, тиббий сурдология, тиббий фониатрия мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 4-иловага;

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Бухоро давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида клиник радиология, рентгенология, ультратовуш диагностикаси, гастроэнтерология, аллергология ва иммунология, терапия (ички касалликлар), оториноларингология, неврология, офтальмология, хирургик стоматология, умумий стоматология, болалар терапевтик стоматология, ортопедик стоматология, терапевтик стоматология, ортодонтия, эндокринология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 5-иловага;

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 6-иловага;

Кардиология, интервенцион кардиология, шошилинч кардиология ва кардиореанимация, ревматология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 7-иловага;

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион хавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 8-иловага;

Жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни бошқариш, тиббий статистика, валеология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 9-иловага;

Патологик анатомия ва суд-тиббий экспертиза мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 10-иловага мувофиқ тасдиқлансин.

2. Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Врачлар ва фармацевтларга лицензия бериш ва аттестациядан ўтказиш Республика маркази директори (А.Б.Яркулов) аттестациядан ўтган мутахассисларга малака тоифаси берилганлиги тўғрисидаги сертификатлар тайёрланиши, тасдиқланиши ва тарқатилишини таъминласин.

3. Ахборот-коммуникация технологияларини ривожлантириш Маркази ДУК (Э.И.Гимранов) ушбу буйруқни Соғлиқни сақлаш вазирлигининг веб-сайтига жойлаштирсин.

2. Мазкур буйруқ ижросининг назорати вазирнинг биринчи ўринбосари

Б.Юсупалиев зиммасига юклатилсин.

Вазир А. Шадманов



Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 1-илова

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 16 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Sherxonov Muhammadqul

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

трансфузиолог

трансфузиология

олий

2

Hidoyev Dilmurot To'ymurotovich

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

3

Adilova Dildora Asrorovna

Жиззах вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

4

Xamrokulova Komila Baxtiyorovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

эндокринолог

эндокринология

учинчи

5

Yerjanova Tazaxan Quanishbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

гематолог

гематология

иккинчи

6

Tursunova Xulkar Rustamxodjayevna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

гематолог

гематология

иккинчи

7

Bazarova Tamanno Eshmuxammadovna

Тошкент вилоят эндокринология диспансери

болалар эндокринологи

болалар эндокринологияси

иккинчи

8

Murodova Saidabonu Murodovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

9

Nazarova Barno Erkinjanovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

эндокринолог

эндокринология

учинчи

10

Musakova Nigora Azamatovna

Тошкент шаҳри, "Глобал мед систем" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

олий

11

Ikramova Feruza Axatovna

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

12

Izzatulloyev Chorshanbe Mahmayusufovich

Тошкент шаҳри, Республика қон қуйиш маркази

трансфузиолог

трансфузиология

биринчи

13

Ulugxodjayeva Dilafruz Adilovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

гематолог

гематология

биринчи

14

Hamroyeva Hurriyat Bahodirovna

Тошкент шаҳри, "Глобал медикал центр" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

15

Abdullayeva Barno Xikmatullayevna

Тошкент шаҳри, "Z hospital" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

16

Sagirova Linara Alfinovna

Тошкент вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

17

Talenova Vasila Abdikarimovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

эндокринолог

эндокринология

учинчи

18

Turebekova Zibagul Mirzaliyevna

Қорақалпоғистон Республикаси эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

19

Yesemuratova Zuxra Yesemuratovna

Қорақалпоғистон Республикаси эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

20

Maxkamova Maxfuza Anvarovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

трансфузиолог

трансфузиология

биринчи

21

Komilova Sadokatxon Odilovna

Андижон вилоят қон қуйиш станцияси

трансфузиолог

трансфузиология

биринчи

22

Ismailova Zulfiya Abdupattaxovna

Республика қон қуйиш маркази

трансфузиолог

трансфузиология

биринчи

23

Almardanova Dilfuza Nimatullayevna

Сурхондарё вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

24

Jumayeva Dilorom Xoliyorovna

Сурхондарё вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

25

Artikov Atabek Kamilovich

Хоразм вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

26

Nasrullayeva Rayxona Tal'atjonovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 2-илова

Анестезиология ва реаниматология, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация, токсикология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 16 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Jumaniyazov Madiyar Otabayevich

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

2

Sidikova Roza Sadikovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

экстракорпорал детоксикация

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

3

Kamalov Farxod Zuxriddinovich

Тошкент шаҳар перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

4

Xusanov Rustam Abdinabiyevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нейрохирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

5

Isoyev Azamat Ikromovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нейрохирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

6

Nurmuxamedov Shuxrat Toxirovich

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

7

Xoshimov Utkirjon O'ktamovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нейрохирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

8

Muxibillayev Rustamjon Xakimjonovich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

9

Qulmatov Alijon Meliqo'ziyevich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

10

Ataxanova Nargiza Yaxshibayevna

Тошкент шаҳар 4- туғруқ комплекси

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

11

Abdulkerimov Eldar Djumshudovich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

12

Ismoilov Chori Qobulovich

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

13

Safarov Ilhom Ungboyevich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

14

Inomiddinov Ibroxim Kamoliddinovich

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-шифохона

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

15

Islamova Nodira Abduraimovna

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

16

Kamolov Olimjon Sulaymonovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

17

Абдиев Рустам Абдурашитович

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

18

Davidov Danil Valerevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган урология илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

19

Mulkomonov Fazliddin Cho'tboyevich

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

20

Otajonov Sanjarbek Abdullayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

21

Shodiyev Akobir Samandarovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

22

Asatov Dilshod Shuxratovich

Тошкент шаҳар 7- клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

23

Stopnitskiy Amir Aleksandrovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

токсиколог

токсикология

олий

24

Rafikov Maxsud Ma'rufovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

25

Sattorova Saodat Mustafayevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

26

Burxanov Latif Meliyevich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

27

Hayitov Husnidin Abdisaidovich

Самарқанд вилояти, Қўшрабод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

28

Nurullayev Nisbatullo Nasrulloyevich

Сирдарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Сирдарё филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

29

Toshmatov Dilshodjon Murodovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

30

Xayitov Naim Axmedovich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

31

Xolov Nosir Jumayevich

Бухоро вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

32

Ахматқулов Элёр Сафаралиевич

Тошкент шаҳри, Ногиронлиги бўлган шахсларни реабилитация қилиш ва протезлаш миллий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

33

Xudayberdiyev Botir Absaidovich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

34

Sharipov Ravshan Ollayorovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

35

Dusmatova Xulkar Xayetovna

Тошкент шаҳар 1-клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

36

Musirov Sherzod Pulatovich

Тошкент шаҳар перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

37

Muxamedjanov Maxmudjon Tadjibayevich

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

38

Mavlenov Ulug'bek Kabulovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

39

Yeshimbetov Ulug'bek Karimbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

40

Djalilova Saodatxon Rixsibayevna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

токсиколог

токсикология

иккинчи

41

Shamsiyev Muxamadsaliy

Тошкент шаҳри, Республика перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

42

Qayumov Xursanali Xusanovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

43

Kadirov Egamberdi Muxammadiyevich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

44

Shodiyev Asqar Salimovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

токсиколог

токсикология

биринчи

45

Baltabayeva Jibek Rustamovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

46

Qurbanbaeva Venera Maksetbaevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

47

Mizamov Nurali Xurramovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

экстрокорпорал детоксикация

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

48

Shukurova Xurshida Muradullayevna

Навоий вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Навоий филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

49

Maxmatkulov Ismoil Jurayevich

Қашқадарё вилоят перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

50

Aliyev Raxat Polatbekovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Қорақалпоғистон филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

51

Keruyenov Orinbay Otizovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

52

Bozorov Rustam Turmuxamedovich

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

53

Muzaffarov O'ktam Murtazoyevich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

54

Maxkamov Abduraxmon Kasimovich

Тошкент шаҳар фтизиатрия ва пульмонология клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

55

Tarayan Sergey Kimovich

Тошкент шаҳри, Республика перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

56

Babaxodjayeva Tursunoy Turdibayevna

Андижон вилояти, Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

57

Yodgorov Normo'min Xolmatovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

58

Tilavova Maryam Xalmuratovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

59

Muxiddinov Xomid Omanovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

60

Achilov Kamiljon Ungboyovich

Самарқанд вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 4-тиббий санитария қисми

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

61

Shodiyev Utkirjon Saitkulovich

Сирдарё вилоят кардиология диспансери

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

62

Abdullayev Jamshid Muratbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

63

Ganiyev Suxrob Zokirovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган урология илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

64

Turdiyev Abdurahmon G'aniyevich

Наманган вилояти, Мингбулоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

65

Shaymanov Izatillo Alimardanovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

66

Yusupova Zulayxo Djurayevna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

67

Ermatov Ravshanbek Pattoyevich

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

68

Salomov Botir Subhonovich

Бухоро вилояти, Ромитан тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

69

Bozorov Fayzullo Xidirovich

Навоий вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

70

Ziyomov Qahramon Ziyomovich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

71

Boboyev Uroz Panjiyevich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

72

Xodjamberdiyev Aziz Raximovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

73

Shodiyev Izzat Bobomurodovich

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

74

Durdiyev Yarash Durbayevich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

75

Kuvatov Zoxid Xayitovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

токсиколог

токсикология

иккинчи

76

Djumayev Mirza Rizoyevich

Бухоро вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

77

Muqimov Sherzod Ibodovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

78

Rasulov Ziyodillo Nasimovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

79

Hakimov Mehriddin Bahriddinovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

80

Jo'raqulov Bobomurod Hamdamovich

Бухоро вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

81

Xvan Lidiya Vasilevna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

82

Babajanov Kenja Aminovich

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

83

To'rayev Bahodir Botirovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жарроҳлик клиник шифоҳонаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

84

Yusupov Anvar Sabirdjanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

85

Umarova Shaxlo Inomjonovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

86

Aripov Axil

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

87

Sadullayev Mamatsalay Abdusharipovich

Хоразм вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Хоразм филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

88

Tariyev Zikir Najimovich

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

89

Axmadaliyev Dilmurodjon Marifaliyevich

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

90

Sulaymonov Rustam Ixtiyevich

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

91

Raximov Xabibjon Xayotjonovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

92

Pulatov G'ofurjon Tursunovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

93

Abdullayeva Ruslanbek Qadambayevich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар болалар шифохонаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

94

Kadirov Zair Sultanovich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар болалар шифохонаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

95

Kurbanov Akilbek Sadikovich

Сирдарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

96

Uljayev Baxodir Turdibekovich

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

97

Karimova Shahodat Jo'raqulovna

Бухоро вилояти, Қоровулбозор тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

98

Qo'chqorov Shaxobitdin Burxonovich

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, болалар шифохонаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

99

Ataxajiyev Mirkomil Sotkinboyevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

100

Xolmatov Boxodir Odilovich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 3-илова

Болалар хирургияси, болалар урологияси, болалар кардиохирургияси, неонатал хирургия, офтальмология, болалар офтальмологияси, кўз микрохирургияси, нейроофтальмология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 16 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Po'payev Rustamjon Nizamovich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

2

Xodjayev Dilshodxo'ja Xamidullayevich

Тошкент шаҳри, "Sayf-optima" масъулияти чекланган жамияти клиникаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

3

Клевцова Оксана

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач офтальмолог

офтальмология

учинчи

4

Axmedjanova Xuriyat Abduvasikovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

5

Babayeva Natalya Mamadjanovna

Фарғона вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

6

Sadirxanova Feruza Yuldashevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

7

Durmanov Timur Baxromovich

Тошкент шаҳри, Республика кўз микрохирургияси илмий-амалий тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

8

Abdullayev Zuxriddin Muratovich

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳри, "Термиз-механизация" масъулияти чекланган жамиятига қарашли "Машҳура" тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

9

Sattarova Joziba Olimjanovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

10

Sadirova Laylo Baxtiyorovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

11

Kamilov Xalidjan Maxamadjanovich

Тошкент шаҳри, Республика кўз касалликлари клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

12

Tursunova Saodat Ashurovna

Тошкент шаҳри, "Clinik pro" маслаҳат диагностика маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

13

Davlyatov Anvar

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат -диагностика маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

14

Ko'ziyev Xusanboy

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

15

Taxirova Feruza Bakayevna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

16

Gafurova Yulduz Rixsibayevna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

17

Abduvaliyev Oqilbek Muxammadovich

Фарғона вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

18

Boboqulov Muhamatali Berdiqulovich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

19

Sultanova Shoira Zakirjanovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

20

Xasanov Dilshod Kayimovich

Тошкент шаҳри, "Shifo-nur" масъулияти чекланган жамияти клиникаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

21

Turayeva Nilufar Tulkinovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 38-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

22

Malikova Raxima Ganiyevna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

23

Abduvaliyev Xayrullo Nasrullayevich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

24

Matyakubov Ulugbek Ismailovich

Хоразм вилояти, Республика кўз микрохирургияси илмий-амалий тиббиёт маркази, Хоразм филиали

врач офтальмолог

офтальмология

олий

25

Setmetova Gulsara Allabergenovna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

26

Azimov Sarvar Ulugbekovich

Тошкент шаҳри, Республика кўз касалликлари клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

27

Tursunova Feruza Alisher qizi

Тошкент шаҳри, Республика кўз касалликлари клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

28

Matkarimov Shonazar Eshchonovich

Хоразм вилояти, Республика кўз микрохирургияси илмий-амалий тиббиёт маркази, Хоразм филиали

врач офтальмолог

офтальмология

олий

29

Yuldasheva Dilbar Djumanazarovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳри, "Urganch Med Plaza Citi" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

30

Abdumajitova Tojixon

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

31

Yuldoshev Jamshid Ravshanovich

Тошкент шаҳри, Республика кўз касалликлари клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

32

Zakirxodjayev Rustam Asralovich

Тошкент шаҳри, "Flora med" масъулияти чекланган жамияти клиникаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

33

Abdullayeva Anabibi Polvonnazirovna

Хоразм вилояти, Хива шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

34

Isomidinova Dilorom Jurabayevna

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

35

Jumaniyazova Dilfuza Masharibbayevna

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

36

Xudoyqulov Raxmat Saidovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

иккинчи

37

Alimboyev Sherzod Xoshimboyevich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

38

Kasimov Odilxon Zikiryodinovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

39

Sultanov Alisher Kurbanbekovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар урологи

болалар урологияси

иккинчи

40

Abdullayev Kuddus Eshkurbonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

иккинчи

41

Raximov Alijon Muxtorovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, болалар шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

42

Pulatov Farxod Temirovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

43

Choriyev Baxodir Mamarajabovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

44

Boymirzayev Amir Ravshanovich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

45

Boynazarov Tohir Sayitmurotovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

46

Kurbanov Narbuta Iskanovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

47

Satilov Xojiakbar Mamasaidovich

Фарғона вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

48

Kazokov Namozboy Karshibayevich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

49

Nematov Alisher Shermuxammadovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

иккинчи

50

Tilavov Uktam Xamrayevich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

51

Xalilov Faxriddin Abduxakimovich

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

иккинчи

52

Tilagov Fozilbek Xaydarqulovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

53

Marqayev Abdumumin Yaxshibayevich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

54

Maxmudova Uguljon Radjapovna

Хоразм вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

55

Isroilov Abrorjon Adiljonovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

56

Imomnazarov Zokirjon Roxmonazarovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

57

Ubaydullayev Lutfulla Muradullayevich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

58

Xudaykulov Nizomiddin Xolmaxmatovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

59

Akantayev Yesenkaliy Akantayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

60

Otekeyev Yerpolat Satullayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

61

Abdiraimov Akmal Fozilbayevich

Сирдарё вилояти, Гулистон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

62

Nazarov Nurali Nurmuxammatovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жаррохлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 4-илова

Умумий онкология, болалар онкологияси (кимё терапияси), онкохирургия, болалар онкохирургияси, нур терапияси, онкоурология, онкоофтальмология, торакал онкохирургия, онкопроктология, таянч-ҳаракат аппарат ўсмалари (хирургия), бош ва бўйин ўсмалари, кимётерапия, онкогинекология, маммология, оториноларингология, тиббий сурдология, тиббий фониатрия мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 16 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Agzamov Umid Tursunmuratovich

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

2

Tadjiyeva Nodira Saidazizovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

3

Urinov Nurxon Muxamedovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

4

Urunov Sulayman Muxamadovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

5

Yusupova Munojatxon Abdilazizovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

6

To'rayev Azamat Turdiyevich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

7

Matkuliyev Xayitbay Matkuliyevich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Invivo" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

8

Matkuliyev Kamol Xayitbayevich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

оториноларин-голог

оториноларин-гология

учинчи

9

Nauruzbayeva Gulbaxar Juzmuratovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

10

Xakimova Jamila Uktamovna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

11

Artikov Faxritdin Abdumannabovich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

12

Rasulova Zebo Djabbarovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "Миллениум люкс" хусусий корхонаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

13

Muxtorov Asatilla

Жиззах вилояти, Ш.Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

14

Gulyamova Munisxon Mirfozil qizi

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

15

Saydalimova Mu'tabar Sultanxo'jayevna

Тошкент шаҳар соғлиқни сақлаш бошқармаси тасарруфидаги хўжалик хисобидаги тиббий кўрик бўлими, Бектемир филиали

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

16

Tashkenbayev Komil Zakirovich

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 53-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

17

Alimbekova Dilbar Ravilovna

Тошкен шаҳри, Миробод тумани, "Сафо тиббиёт" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

18

Rasulov Abdulla

Самарқанд вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 4-тиббий санитария қисми

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

19

Mubarakov Saidinabi Seydalimovich

Тошкент шаҳри, "Jasur tibbiyot" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

20

Tobias Sergey Vladimirovich

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани, "Лор плюс сервис" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

21

Muxamedova Dilnoza Miraliyevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

22

Karimova Zebo Xayitbayevna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Invivo" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

23

Istamova Nodira Olimjonovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

24

Matkarimov Ruzimboy

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

25

Todjiyev Masardin Xayrullayevich

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

26

Yakubova Nigora Abduxalikovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

27

Sadullayev Faxritdin Fatullayevich

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

28

Xaydarova Gavxar Saidaxmatovna

Тошкент шаҳри, "Ulugbek climat technology" хусусий корхонаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

29

Kodirov Ibroximjon Imyamenovich

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

30

Jarilkaganov Azamat Tursinbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Кегейли тумани тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

31

Geldiyev Sadik

Қорақалпоғистон Республикаси, Элликқалъа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

32

Yuldashev Xamidulla Davletbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

33

Nurbekov Isroil Xasanovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

оториноларин-голог

оториноларин-гология

учинчи

34

Allamurodov Berdiyor Nazarovich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

35

Turdiyev To'xtamurod Xushmanovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

36

Sharipov Furkat Shakirovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

оториноларин-голог

оториноларин-гология

учинчи

37

Djumayev Nizomitdin Umurzakovich

Тошкент вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Тошкент вилояти филиали

умумий онколог

умумий онкология

олий

38

Ziyadullayev Abdurayxon Umirovich

Қашқадарё вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Қашқадарё филиали

кимётерапевт

кимётерапия

олий

39

Xalimbetov Muzaffar Shomuratovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий онколог

умумий онкология

олий

40

Norboyeva Ra'no Sherboyevna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий онколог

умумий онкология

иккинчи

41

Xudaykulov Tilla Kurbanovich

Хоразм вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Хоразм филиали

умумий онколог

умумий онкология

олий

42

Abdikarimov Xurshidjon Ganjiyevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Қорақалпоғистон филиали

умумий онколог

умумий онкология

олий

43

Qahhorov Jamoliddin Ne'matovich

Сурхондарё вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Сурхондарё филиали

умумий онколог

умумий онкология

олий

44

Matyakubov Timur Xudayberganovich

Хоразм вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Хоразм филиали

бош ва бўйин ўсмалари онкологи

бош ва бўйин ўсмалари

иккинчи

45

Alimov Jamshid Maxmudjonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

радиотерапевт шифокори

нурли терапия

биринчи

46

Agzamov Otabek Asilbekovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

радиотерапевт шифокори

нурли терапия

биринчи

47

Atajanova Nargiza Mursalimovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Қорақалпоғистон филиали

радиотерапевт шифокори

нурли терапия

биринчи

48

Yaxyayeva Venera Kodirovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Тошкент шаҳар филиали

онкогинеколог

онкогинекология

олий

49

Sabirova Saltanat Abdullayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Тошкент шаҳар филиали

онкогинеколог

онкогинекология

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 5-илова

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Бухоро давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида клиник радиология, рентгенология, ультратовуш диагностикаси, гастроэнтерология, аллергология ва иммунология, терапия (ички касалликлар), оториноларингология, неврология, офтальмология, хирургик стоматология, умумий стоматология, болалар терапевтик стоматология, ортопедик стоматология, терапевтик стоматология, ортодонтия, эндокринология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 16 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Ruziyev Akmal Arashovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Саломатлик маскани" шифохонаси

радиолог

клиник радиология

биринчи

2

Adilov Fozil Zamonovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Ulug'bek Ultramed" маъсулияти чекланган жамияти

рентгенолог

рентгенология

олий

3

Islomov Sherzod Sharipovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "Дилдора Дилобар" хусусий даволаш диагностика маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

4

Azimova Gulnora Atoyevna

Бухоро вилояти, Когон шаҳри, "Gulnora-Medical Planet" маъсулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

5

Xamdamova Xalima Ismatovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Абдулфайзнур" маъсулияти чекланган жамият

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

6

O'rinov Sobirjon Itolmasovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Ulug'bek Ultramed" маъсулияти чекланган жамияти

гастроэнтеролог

гастроэнтероло-гия

биринчи

7

Yakubova Naima Muxidinovna

Бухоро вилояти, Гиждувон тумани, "Дилдора Дилобар" хусусий даволаш диагностика маркази

аллерголог

аллергология ва иммунология

иккинчи

8

Zoyirova Komila Rustamovna

Бухоро вилояти, Когон тумани, "Endonevromed-Shifo" маъсулияти чекланган жамият

терапевт

терапия (ички касалликлар)

иккинчи

9

Qodirov Shavkat Shokirovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Bukhara Premium Medical" маъсулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

10

Po'latov Sadriddin Sayfullayevich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Mirax Buxara" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

11

Tyan Vladislav Vitalevich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Shifo Nur Ko'z" маъсулияти чекланган жамияти

офтальмолог

офтальмология

иккинчи

12

Sanoyeva Matlyuba Jaxonkulovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Mexrigiyo - Shifo Tibbiyot" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

13

Xurramov Zavqidin Xudoyqulovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Shifo Nur Ko'z" маъсулияти чекланган жамияти

офтальмолог

офтальмология

иккинчи

14

Karimov G'ulomjon Xojikurbonovich

Бухоро вилояти, Когон тумани, "Endonevromed-Shifo" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

биринчи

15

Safarova Dilnoza Ochilovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Shifo Nur Ko'z" маъсулияти чекланган жамияти

офтальмолог

офтальмология

иккинчи

16

Xayriyev Gulomjon Farmonovich

Бухоро вилояти, Жондор тумани, вақтинча ишсиз

хирург стоматолог

хирургик стоматология

учинчи

17

Haydarov Sobirjon Nuraliyevich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "Madad Farm Denta" маъсулияти чекланган жамияти

хирург стоматолог

хирургик стоматология

иккинчи

18

Raximov Muxiddin Nuriddinovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Denta - Bio" маъсулияти чекланган жамияти

хирург стоматолог

хирургик стоматология

олий

19

Sharopov Ilhom Isroilovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Ilhom Shifo Stomatologiyasi" маъсулияти чекланган жамияти

хирург стоматолог

хирургик стоматология

иккинчи

20

Salixov Aziz Aminovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, “Enigmatik” хусусий фирмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

21

Yaxyaev Shavkat Xikmatulloyevich

Бухоро вилояти, Когон шаҳри, "Kogon Dental Lyuks" хусусий корхонаси

хирург стоматолог

хирургик стоматология

иккинчи

22

Elova Dilnora Isomiddinovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Xirurg-orto-terapiya" маъсулияти чекланган жамияти

болалар терапевт стоматологи

болалар терапевтик стоматология

иккинчи

23

A'loyev Ulug'bek Isomiddin o'gli

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, вақтинча ишсиз

умумий стоматолог

умумий стоматология

учинчи

24

Isoqulov Sherzod Shavkatovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, вақтинча ишсиз

болалар терапевт стоматологи

болалар терапевтик стоматология

учинчи

25

Sharopova O'g'iloy Jabbarovna

Бухоро вилояти, Бухоро тумани, "Baxtiyor-O'g'iloy-Farangiz - Maqsud" хусусий корхона

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

26

Rahmonov Nodir Naimovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Dental Blesk" хусусий фирма

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

27

Nasimov Zafar Begmurodovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, вақтинча ишсиз

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

учинчи

28

Bobomurodov Umid Atoyevich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "Abu Ali Ibn Sino" хусусий даволаш муассаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

29

Mavlonov Sherqul Ikramovich

Бухоро вилояти, Бухоро тумани, "Nasriddin Shams Med" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

30

Shamuratov Shokirjon Teshayevich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "Shernur Olmos Denta" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

биринчи

31

Hojiyeva Shahnoz Adizovna

Бухоро вилояти, Бухоро тумани, вақтинча ишсиз

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

учинчи

32

Narziyev Umed Sultonovich

Бухоро вилояти, Когон шаҳри, "Media-Stom Kogon" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

33

Qobilov Istam

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани, "Марварид" хусусий тиббиёт фирмаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

34

Toshov Azizbek Avazovich

Бухоро вилояти, Гиждувон тумани, вақтинча ишсиз

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

учинчи

35

Nasrullayeva Nilufar Sirajiddinovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "R.K.Dental" хусусий стоматология шифохонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

36

Badriddinov Baxrom Baxtiyor o'g'li

Бухоро вилояти, вақтинча ишсиз

ортодонт

ортодонтия

учинчи

37

Jumanov Otabek Foziljonovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, вақтинча ишсиз

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

учинчи

38

Xakberdiyeva Shaxnoza Sadulloyevna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "Дилдора Дилобар" хусусий даволаш диагностика маркази

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

39

Ro'ziyev Shaxobbiddin Subxonovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Mexrigiyo - Shifo Tibbiyot" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

40

Usmonov Subxon Bakayevich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани, "Пулсмед" маъсулияти чекланган жамият

невролог

неврология

олий

41

Sultanova Umidaxon Baxodirovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Mirax Buxara" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

биринчи

42

Xodjiyeva Dilbar Tadjiyevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Azizmed Shifo" хусусий корхонаси

невролог

неврология

олий

43

Axrorova Shaxlo Botirovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Mirax Buxara" маъсулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 6-илова

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 23 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Mirmaxmudova Gulnora Odiljonovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

2

Nuriddinova Mukaddasxon Xabibxonovna

Наманган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

3

Astanakulov Erkin

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ижтимоят" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

4

Tairova Nilufar Malikjonovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

5

Tursunova Dilobarxon Mirodilovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

6

To'raqulov Zaylobiddin Xasanovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

7

Raymaliyeva Iroda Nabijonovna

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, "Янгиер" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

8

Umedova Nargiza Rustamovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хўжалик" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

9

Allanazarova Nasiba Puxarovna

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

10

Saparbekova Zulfiya Tuleganovna

Тошкент шаҳар, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

11

Хафизова Дилрабо Хасановна

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 60-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

12

Ismatova Sharifa Abdialimovna

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани тиббиёт бирлашмаси, 70-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

13

Kim Olga Ilinichna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

14

Valiyeva Muxayyo Nigmadjanovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

15

Dadaboyeva Aziza Kurbanbayevna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

16

Karabekova Asemgul Xujanberdiyevna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

17

Muxsimova Vasila Abdullaxodjayevna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 76-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

18

Altaybekova Raushan Arapbayevna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

19

Urazbayeva Sapargul Saydjanovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

20

Xudoyberganova Diloram Nigmatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

21

Nizamova Maxbuba Alimkulovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

22

Usmanova Nigora Madjidovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

23

Radjabova Zebo Djamolovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

24

Umarova Iroda Sultanmuradovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

25

Турсунбоева Салима Джуманазаровна

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, оилавий поликлиникаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

26

Rasulova Shoira Nurmatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

27

Ishimbayeva Raisa Ravilevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 48-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

28

Malikova Nodira Mirzayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 48-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

29

Baratova Izofat Muxidinovna

Сирдарё вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

30

Churatayeva Aliya Saxadillayevna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

31

Касимова Гулчехра Тохировна

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 75-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

32

Umarova Mukaddas Batirovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

33

Bozorova Maysara Abrayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

34

Batirov Abduraxman Rozumbayevich

Сирдарё вилояти, Ховос тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

35

Xusanova Muborak Kuchkarovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

36

Yusupova Maloxat Axmedjanovna

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

37

Mansurova Ra'no Agzamxojayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

38

Abdullayeva Barno Botirovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

39

Tilaganova Lolaxon Akbaraliyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

40

Usmonov Ravshan Muzaffarovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, 10-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

41

Murtozayeva Zebo Ibrohimovna

Навоий вилояти, Навбаҳор тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

42

Sultonova Gulandom Nutfiloyevna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

43

Axmedova Dilfuza Xayitovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

44

Jahonqulova Moxira Nematullayevna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

45

Bakayeva Mexrinisa Abdullayevna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

46

Mirzayeva Zulfiya Kuchkarovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

47

Xabibullayeva Gulbaxor Raximovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

48

Kulliyev Baxtiyor Hakimovich

Қашқадарё вилояти, Миришкор тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

49

Ostanov Qahramon Yodgorovich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

50

Nazirqulova Sanobar Maxmudaliyevna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

51

Aliyeva Nazokat Muxamadaliyevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

52

Lyuman Dilyara Nazimovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 70-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

53

Dosova Mukambar Sabirovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

54

Radjapova Gulnoza Turgunovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

55

Akbarova Shoxzoda Ibroximovna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

56

Afzalova Nigora Djumanovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

57

Duysenova Zauresh Baltabayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тахиатош тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

58

Ismoilova Maxbuba Tulaganovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

59

Fayzullayeva Feruza Djurabayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

60

Hamidova Gulnoz Begaliyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

61

Usmonova Dilxumor Gayratovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

62

Yuldasheva Maxliyo Tojiboyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

63

Xayitov To'lqin Mirzayevich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, "Т.Ражабов" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

64

Eshonqulov To'lqin Ibaydullayevich

Жиззах вилояти, Фориш тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

65

Yuldashev Zokir Ergashevich

Жиззах вилояти, Фориш тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

66

Maxkamova Gulchexra Muminovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 29-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

67

Marupova Barno Yuldashevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 29-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

68

Sadikova Gulbaxor Jumaboyevna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

69

Ismoilova Zuxroxon Nematovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ҳақиқат" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

70

Kurbonova Nagima Izdenevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

71

Ikramova Mukaddas Pozilovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

72

Maksudaliyeva Saodat Anvarovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий полилкиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

73

Madumarova Xafiza Butayevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

74

Karabayeva Xursanay Turgunbayevna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

75

Abdullayeva Lolaxon Kabildjanovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий полилкиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

76

Xazratkulova Oydin Djurabekovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий полилкиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

77

G'oibnazarova Xabiba To'laganovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 41-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

78

Tashpulatova Nargiza Narimanovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 41-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

79

Egamberdiyeva Zulxumor Kuzibayevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

80

Mavlyanova Mamura Mirjalilovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

81

Pirmatova Turdi Mamatkulovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

82

Tuxtabayeva Zamiraxon Erkinovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

83

Abduganiyeva Olima Sayfullayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

84

Oripova Xamidaxon Xamidovna

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 62-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

85

Axmadjonova Odinaxon Fazlidinovna

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 62-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

86

Qutbiddinov Zoirjon Yakubovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, "Кенагас" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

87

Isakov Valijon Soatjonovich

Фарғона вилояти, Бағдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

88

Maxmudova Feruza Sabirdjanovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

89

Miryakubova Ziyoda Patxullayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

90

Sodiqova Zarifa Tillaverdiyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

91

Bozorova Malika Rustamovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

92

Azimova Qizlar Yarashovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қиём Шайх" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

93

Vaxobova Marxamatoy Abdulaxadovna

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳар тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

94

Rasulova Gulnozaxon Batirovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

95

Raximova Nasiba Saidamirovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

96

Djurayeva Gulsara Xabibullayevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 22-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

97

Kadirbergenova Tazaxan Baxtibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

98

Mavlonova Musannat Bekmurodovna

Наманган вилояти, Наманган шахар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

99

Ernazarova Gulnora Boqiyevna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

100

Kamalova Azima Koylibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Кегейли тумани тиббиёт бирлашмаси, 69-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

101

Alimova Dilshoda Odilovna

Фарғона вилояти, Қўқон шахар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

102

Abdusalimova Manzura Muminovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

103

Shirmatova Dilfuza Rafikovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

104

Axmedova Mavjuda Muxamedovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

105

Afzalova Dilnavoz Voxidovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

106

Buvabekova Roziya Sobirovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

107

Narxodjayeva Zuxra Anvarovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

108

Tursunova Dilbar Nizamovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

109

Primbetova Bibiraba Tlepbergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қораўзак тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

110

Matkarimova Manzura Atamurotovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

111

Sapayeva Jumagul Sabirovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

112

Yerjanova Perizat Timurovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси, 53-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

113

Axmedov Ahror Gulamovich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Бобур" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

114

Ermatova Nargiza

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 90-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

115

Atabayev Aman Jangabayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қангли" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

116

Karimova Xursand Nasimovna

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

117

Bozorova Dilrabo Ruftiyevna

Навоий вилоят, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

118

Nishonov Maxammaddolim Jonjigitovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

119

Olimov Xolboy Davranovich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, "Эшонқудуқ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

120

Kurbonova Malika Raximovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

121

Yuldasheva Ma'fura Jurakulovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

122

Urunova Zebiniso Keldiyorovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

123

Mamadiyorova Maryam Qodirovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 22-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

124

Davlatova Dilbar Shomurotovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 84-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

125

Davlyatova Muborak Shamuratovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 85-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

126

Davlatova Sayyora Shomurotovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 80-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

127

Toshmatov Anvar Mengaliyevich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

128

Xodjayev Ramazan Raximovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, 75-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

129

Tulyaganova Dilorom Amirovna

Сурхондарё вилояти, Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

130

Xolmuminov Baxtiyar Beknazarovich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

131

Sherova Sayyora Ozodovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

132

Mansurova Ilmira Ravilevna

Тошкент вилояти, "Ўзбекгеофизика" АЖ, клиник шифохонаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

133

Usmonov Jamoliddin Ruxiddinovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

134

Abduvoxidova Rayxon Maxsudxonovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмас,и 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

135

Salimova Nargiza Baxodirovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

136

Turayeva Zulfiya Ruzimovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

137

Sidikova Mashxuraxon Xakimovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, 72-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

138

Abdullayeva Feruza Yuldashevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

139

Maxkamova Gulnoz Faxritdinovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

140

Bobamuradova Tamara Xolmuradovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Кутчи" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

141

Fayzullayev Eshpulat Ibragimovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 91-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

142

Muxammadiyev Xudayberdi Yorboboyevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

143

Qosimova Zuxra Akramovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

144

Chilmatova Ibodatoy Mirzajonovna

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

145

Jabbarova Soxibaxon Kutbidinovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

146

Karimova Shahnoza Shavkatovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

147

Raximova Nargiza Kuklamovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

148

Gofirova Shaxlo Salomovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

149

Xolbozorova Zulxumor Xikmatovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

150

Davletova Dilnovoz Axmadjanovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

151

Qo'chkarova Mubarak Pirnafasovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

152

Shonazarova Mavludaxon Toxirovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

153

Tashxujayev Abdijapor Abdurayimovich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

154

Tashbayeva Malika Zaynabidinovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

155

Sidikova Odinaxon Xalikovna

Сирдарё вилояти, Оқолтин тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

156

Sabirjanova Albina Rafikovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

157

Muminova Gulchexra Abduvaxobovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

158

Yusupova Nargiza Xakimjanovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

159

Jalilov Ilxomjon Abdixomidovich

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 86-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

160

Xolmatova Aziza Siddikovna

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 85-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

161

Qarshiyeva Ra'no Mirzayevna

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

162

Rabbimova Ozoda Komilovna

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани тиббиёт бирлашмаси, 10-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

163

Xazratqulova Xosiyat Sunnatovna

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

164

Shermatova Lola Nortojiyevna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

165

Melikova Manzura Lutfiyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

166

Ro'ziyev Bobomurod Mirzayevich

Қашқадарё вилояти, Касби тумани тиббиёт бирлашмаси, "Денов" ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

167

Aminov Ulug'bek Abdullayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

168

Ramanova Almaxan Xudaybergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси, "Шурахон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

169

Turdiyeva Dilorom Irkinovna

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

170

Maqsudova Muxayo Ilxomovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

171

Adilova Shaxlo Aliboyevna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

172

Tilyayeva Nasiba Ziyodullayevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

173

Maxmudova Manzuraxon Tolibjonovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

174

Yuldosheva Dilso'z Umurzoqovna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

175

Musinova Nordona Ibragimovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

176

Sayfullayeva Mahfuza Baxodirovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

177

Xayriyeva Mayya Alekseyevna

Бухоро вилояти, Бухоро тумани тиббиёт бирлашмаси, "Навхас" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

178

Turdiyev Rustam Rahmatovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

179

Istamova Dilafruz Azimjonovna

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

180

Normatov Ulug'bek Hamidovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хазиний" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

181

Rustamov Pulatjon Zokirovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хазиний" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

182

Jo'rayeva Dilfuza Zokirovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

183

Alimov Baxtiyor Mukarramovich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чек" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

184

Mo'minova Ko'paysin G'aniyevna

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, "Юқори-чувама" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

185

Bekiboyeva Gulbaxor Jumaboyevna

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

186

Kuchkarov Mutalibjon Numanovich

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, "Урганжи" ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

187

Kilichova Dilfuza Quchqarovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

188

Jumaqulova Gulmiraxon Abdullajonovna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

189

Tursunboyeva Nafosat Mamataliyevna

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

190

Sulaymonova Mashhuraxon Baxtiyorovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

191

Urmanova Xadicha Isakjanovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

192

Ermatova Azodaxon Majidovna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

193

Toxirova Ra'noxon Abduganiyevna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

194

Kushimbekova Zarifaxon Usubjanovna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

195

Rasulova Muxabat Mamaliyevna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

196

Xaitova Shoira Shukurovna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

197

Nazarova Manzura Shamsiyevna

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

198

Murotov Bekmurot Ochilovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

199

Safarova Dilfuza Xayrulloyevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

200

Hamroyeva Yorqinoy Yavkochevna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

201

Sharopova Solixa Ruziyevna

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси, "Малик работ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

202

Amanova Oysuluv Ortikovna

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси, 5-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

203

Tairova Rano Kadirovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

204

Erkayev Sherboy Qo'ziboyevich

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чўли Бўстон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

205

Abduxalilova Gulchexra Mamirovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

206

Dusmuratova Shaira Turabitdinovna

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

207

Xazinayev Odina Abdiraxmanovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси 60-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

208

Xudayberganova Sevara Kamilovna

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

209

Azimova Ozoda G'anijonovna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

210

Raxmatova Dilaram Abdumuratovna

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

211

Omarov Asilbek Djumabayevich

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

212

Ayitov Baxadir Ataxanovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 45-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

213

Muxammadiyorova Rozaxon Xabibullayevna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 42-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

214

Mavlonova Nigora Askarovna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

215

Madaliyeva Muyassarxon Tolibjonovna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

216

Achildiyeva Bibinar Abdimuratovna

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

217

Djumanova Gulmira Xayrullayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тахиатош шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

218

Mansurova Muyassar Bayramovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 53-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

219

Abduraxmanova Matlyuba Maxammadsoliyevna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

220

Sharipova Saboat

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чоштепа" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

221

Turayeva Ulug' Pulatovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, 22-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

222

Dangalova Adolat Shaykulovna

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

223

Boltayeva Gunora Chutbayevna

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, 66-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

224

Asrorova Gulsara Axrorovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

225

Abduloyev Nu'monjon Axundjonovich

Фарғона вилояти, Сўх тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

226

Jannazarova Sayatxan Minajatdinovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

227

Hikmatova Xolida Nusratovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

228

Sharipova Nigora Nasirovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

229

Kalandarova Miyassarxon

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

230

Sabirova Muxabbatxon Xamidovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

231

Maxmudova Roza Ibragimjanovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

232

Atajanova Gulnora Abduvaxitovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

233

Burundukova Feruza Nadjibovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

234

Atabayeva Yoqutxon Yakubovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

235

Yeshimbetov Davranbek Karimbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси, 10-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

236

Shokirova Sharofat Norberdiyevna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

237

Gafirov Numon Mamanazarovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

238

Eshmonov Zohidjon Rahmatovich

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

239

Xudaynazarov Yakub Xakberdiyevich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси, "Оққўрғон" ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

240

Bobomirzayev Olimjon Amirovich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ваткан" ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

241

Акбарова Дилярамхон Рахимовна

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 32-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

242

Almardanov Abdiraxman Xalmuradovich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

243

Odirov Xusnidin Sadulloyevich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Эсабой" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

244

Karimova Ra'no Sobirovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

245

Raxmanov Maribjon Aslonovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Сохилобод" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

246

Raxmanova Manzura Ismailovna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Сохилобод" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

247

Akramova Saodat Sharifovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

248

Ergashev Madaminjon Maxsudaliyevich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

249

Kuldoshov Odil Ochilovich

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

250

Usmonova Dilafruz Najmidinovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

251

Mansurova Oynisa Zaydinovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

252

Pavlova Gulzina Xusanovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

253

Akromboyeva Rixsijan Abdushakirovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

254

Soliyeva Dilorom Axadovna

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

255

Davidova Gulchexra Maxmudovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

256

Meyliyeva Rayxon Ibodullayevna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

257

Yarmatov Utkur Nurmatovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

258

Saddinova Umida Abdullayevna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

259

Alibayev Qasimjon Abdullayevich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

260

Yaqubova Muqaddamxon Maxamadjonovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

261

Nasirova Nargiza Amirdjanovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

262

Abidov Ikramjan Akramjanovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармасининг 1- марказий консультатив-диагностика поликлиникаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

263

G'ulomova Maxbuba Sotiboldiyevna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

264

Jumayev Anvar Beshimovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

265

Allonova Dilbar Doniyorovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

266

Toshmatova Gulbaxor Jumanboyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

267

Bazarov Giyosiddin Ashurovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

268

Spala Yevgeniya Iliyas

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

269

Alimov Ixtiyor Abdimo'minovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

270

Gapparov Ibadulla Murodullayevich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

271

Yusupov Sirojidin Soyibjonovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

272

Kandilova Liliya Marsilovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

273

Toshmatova Kamilaxon Abduraximovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

274

Zokirov Alijon Odilovich

Наманган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

275

Xujakulova Dilafruzxon Xushiyevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармасининг 1- марказий консультатив-диагностика поликлиникаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

276

Pardayev Xolmat Shoxdarovich

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

277

Avilyoqulov Ozod Po'lotovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

278

Haydarov Umidjon G'afforovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

279

Babayarov Jumanazar Raxmanovich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

280

Hakimova Malohat Allaberdiyevna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

281

Hasanov Akmal Ikramovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

282

Aqchabayev Shuxratdjon

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

283

Raxmanqulov Zoxid Xusanovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

284

Achilov Axmadjon Minadjidinovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

285

Maxmudov Turgunbay Mamatkulovich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий санитария қисми

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

286

Ashurov Islom Ibragimovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

287

Omanov Salim

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

288

Sherov Shamsidin Mamadaliyevich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

289

Jurayeva Xilola Muxiddinovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

290

Boqiyev Asilbek Adizovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

291

Tuyeva Maxliyo Iskandarovna

Бухоро вилояти, Қоравулбозор тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

292

Nasirdinova Manzuraxon Zaynobidinovna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

293

Kazakbayeva Malikaxon Shamsutdinovna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

294

Parpiyeva Tursunoy Raximovna

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

295

Burxanova Nazokatxon Mamirjonovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

296

Tanberdiyev Zavqiy Yuldashevich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

297

Jo'rayeva Xamida Xaitovna

Наманган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

298

Isakov Xusniddin Xolmuradovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

299

Kalonov Baxodir Xayitmirzayevich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

300

Ravshanov Javlonbek Jo'raqulovich

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

301

Mashrapova Fotimaxon Mamirovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

302

Vapayev Usarbek Xalimbatovich

Хоразм вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази,Хоразм филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

303

Baratov Baxrom Toshmamatovich

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

304

Rabiyev Sadridin Maxmudovich

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

305

Islamova Xabiba Jurayevna

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

306

Nimatov Abdilxakim Abdukodirovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

307

Xujamkulova Xosiyat Tilavovna

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

308

Maxkamov Ravshanbek Mamag'opurovich

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

309

Karimov Zaylobidin Mamitaliyevich

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

310

Turdiyeva Nafisaxon Obidovna

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

311

Razzakov Rustam Ismailovich

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Самарқанд филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

312

Gopporova Roxilaxon Koramirzayevna

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

313

Turdiyeva Zuxra Absoatovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 7-илова

Кардиология, интервенцион кардиология, шошилинч кардиология ва кардиореанимация, ревматология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 23 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Matchanov Jamshid Xudaynazarovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 1-марказий клиник шифохона

кардиолог

кардиология

иккинчи

2

Jurayev Omonulla Ravshanovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 1-марказий клиник шифохона

кардиолог

кардиология

иккинчи

3

Kabilova Gulnora Abdulaxatovna

Тошкент шаҳри,Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

иккинчи

4

Kasimova Dildora Taxirovna

Тошкент шаҳри, "Вита стимул" масъулияти чекланган жамияти

кардиолог

кардиология

иккинчи

5

Raximov Ermat Ziyodillayevich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

кардиолог

кардиология

олий

6

Jalilov Akmaljon Olimovich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

интервенцион кардиология

интервенцион кардиология

олий

7

Temirova Feruza Axtamovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

кардиолог

кардиология

иккинчи

8

Sharipova Nodira Nematulloyevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

9

Djurayev Akbar Sayfullayevich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

иккинчи

10

Axmedova Mukambar Nuritdinovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

биринчи

11

Rasulova Firuza Boboqulovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

биринчи

12

Altmishev Nabijon Majidovich

Андижон вилояти, Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

кардиолог

кардиология

биринчи

13

Alibayeva Zulxumor Timirovna

Жиззах вилоят кардиология диспансери

кардиолог

кардиология

олий

14

Mamadjonov Baxodir Sobirovich

Фарғонa вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Фарғона филиали

кардиолог

кардиология

олий

15

Nizomov Azizjon Abdumatlubovich

Тошкент шаҳри, "Ўзбекгеофизика" АЖ, клиник шифохона

кардиолог

кардиология

биринчи

16

Qurbonova Zilola Quldoshevna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

17

Adilova Ikbol Gafuritdinovna

Тошкент шаҳри, "Эксперт медикал" (Hayat) масъулияти чекланган жамияти

кардиолог

кардиология

биринчи

18

Akramova Shahlo Ahmadovna

Тошкент шаҳри, "Турон" санаторийси акциядорлик жамияти

кардиолог

кардиология

биринчи

19

Arnopolskaya Dina Iosifovna

Тошкент шаҳри, "De factum laboratories" даволаш маркази масъулияти чекланган жамияти

кардиолог

кардиология

олий

20

Umarova Muxtarama Shaydul qizi

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

кардиолог

кардиология

биринчи

21

Kilichev Akram Xayatovich

Бухоро вилоят кардиология диспансери

кардиолог

кардиология

олий

22

Eshmuminov Fayzulla Narzullayevich

Қашқадарё вилояти, Касби тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

кардиолог

кардиология

олий

23

Xudaynazarov Ibrat Abdullayevich

Хоразм вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Хоразм филиали

кардиолог

кардиология

олий

24

Jumaniyazov Davronbek Komilovich

Хоразм вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Хоразм филиали

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

иккинчи

25

Raxmatullayeva Mansubaxon Mirabzalovna

Тошкент шаҳри, Республика 2-клиник шифохонаси

кардиолог

кардиология

биринчи

26

Qurbonov Nazarbek Bahronovich

Тошкент шаҳар 5-клиник шифохонаси

кардиолог

кардиология

биринчи

27

Latipov Shoirbek A'zamovich

Тошкент шаҳар 5-клиник шифохонаси

кардиолог

кардиология

биринчи

28

Israilov Raximjan Ismagilovich

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

29

Ernazarov Muxammad Murodulloyevich

Тошкент шаҳри,Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

биринчи

30

Kulchukova Sayyora Djumabayevna

Сирдарё вилояти, "Равшан даволаш маскани" хусусий клиникаси

кардиолог

кардиология

олий

31

Muxamediyeva Zuhra Valiyevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ревматолог

ревматология

олий

32

Irgashova Klara Raxmanovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

биринчи

33

Kim Sergey Vitalevich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

кардиолог

кардиология

учинчи

34

Xalmuxamedov Bobir Taxirovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

иккинчи

35

Temirov Baxtiyar Muyassarovich

Сирдарё вилоят кардиология диспансери

кардиолог

кардиология

олий

36

Xalilov Abduraxman Seranovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

олий

37

Xafizova Lola Shuxratovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий тиббиёт маркази

кардиолог

кардиология

олий

38

Madiyeva Iroda Amanullayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

ревматолог

ревматология

олий

39

Xoshimova Muxayyo Omanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

кардиолог

кардиология

олий

40

Tursunov Sirojiddin Sayfiddinovich

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ревматолог

ревматология

олий

41

Nimatov Shavkatjon Muxamatovich

Фарғона вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Фарғона филиали

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

шошилинч кардиология ва кардиореанимация

иккинчи

42

Abidova Dilorom Ergashevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий тиббиёт маркази

кардиолог

кардиология

олий

43

Ruzmetov Razzak

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

иккинчи

44

Bakirov Xolmatxon Qodirovich

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

45

Niyozova Shaxlo Alisherovna

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

кардиолог

кардиология

олий

46

Mamedova Suraya Tafikovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий тиббиёт маркази

кардиолог

кардиология

иккинчи

47

Karimova Fazolat Yusupovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

48

Turayeva Yulduz Turayevna

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

кардиолог

кардиология

олий

49

Tursunova Mukaddas Kaxorovna

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё филиали

кардиолог

кардиология

олий

50

Шукуров Али Ахмадович

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

иккинчи

51

Eshonqulov Sardor Sindarovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

кардиолог

кардиология

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 8-илова

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион ҳавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 23 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Bayniyazov Timur Tleumuratovich

Қорақалпоғистон Республикаси давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

2

Muminova Baxtigul Xolboyevna

Самарқанд вилояти, Нуробод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

биринчи

3

Reypnazarov Qayrulla

Қорақалпоғистон Республикаси давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

4

Abdullayeva Sevara Rasuljanovna

Қорақалпоғистон Республикаси давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

5

Nurlepesova Dilbar Otepovna

Қорақалпоғистон Республикаси давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

6

Isayeva Manzura Rustamovna

Жиззах вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

7

Toshmurodova Guzal Ergashevna

Жиззах вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

биринчи

8

Nazarova Munosibxon Abdivoxobovna

Бухоро вилояти, Ромитан тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

9

Alimdjanov Abzaljon Avazdjanovich

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

биринчи

10

Olimov Muso Muxamadovich

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

11

Botirov Nusratillo Asadillayevich

Қашқадарё вилояти, Касби тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

12

Sarimsaqov Raxmatjon Nurullayevich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

13

Salayeva Rayxona Abdialimovna

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

14

Kasimova Muxabbat Sabirovna

Тошкент шаҳар 1-юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

15

Kurbanova Gulnoza Shukurovna

Тошкент шаҳар 1-юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

16

Chembayeva Tamilla Refatovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Санитария-эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

биринчи

17

Butabekov Ravshanbek Yusupovich

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

18

Davlyatova Feruza Maxxamatovna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани давлат санитария эпидемиология назорати марказ

бактериолог

бактериология

олий

19

Mamadaliyev Xosiljon

Андижон вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, Андижон тармоқ санитария эпидемиология станцияси

санитария врачи

гигиена

олий

20

Mirzaliyev Sharofidin Madaminovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

21

Kattakulov Abdimurot Xakimovich

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

22

Muxsinova Shaxnoza Alimovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

23

Soxibov G'olibjon Xalimjonovich

Фарғона вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

24

Abduraimov Shukurulla Abduraxmanovich

Жиззах вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

25

Xorunova Go'zal Qahhor qizi

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

бактериолог

бактериология

иккинчи

26

Abdullayev Mansur Abdusattarovich

Тошкент вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

27

Niyazova Guljamila Tolibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси ОИТСга қарши кураш маркази

санитария врачи

гигиена

олий

28

Maxmudov Maxsud Taxirovich

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати марказ

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

29

Yunusova Nilufar Ilhomjon qizi

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати марказ

санитария врачи

гигиена

иккинчи

30

Xadjayev Xusan Tadjibayevich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

31

Gubaydullina Rufiya Shavkatovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

биринчи

32

Yodgorov Lutfulla Zulmurodovich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, шимолий кон бошқармаси, санитария-эпидемиология станцияси

эпидемиолог

эпидемиология

олий

33

Adnayev Sur'at Abdullayevich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, санитария-эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

34

Kadirov Sheroz Baxadirovich

Тошкент вилояти, Назарбек юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

35

Nigmanov Orifxon Akramovich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

36

Zakirova Marxabo Kuchkorovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий санитария эпидемиология станцияси

санитария врачи

коммунал гигиена

иккинчи

37

Kucharov Musurman

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

38

Alimjonova Hulkar Yermatovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

39

Azimova Oysara Azimovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 3-тиббий санитария қисми, санитария-эпидемиология станцияси

эпидемиолог

эпидемиология

олий

40

Xamrayeva Govxar Batirovna

Тошкент шаҳри, Республика ОИТСга қарши кураш маркази

инфекционист

юқумли касалликлар

биринчи

41

Asrorov Samadkul Sattarovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

42

Shodmonqulov Dilshodjon Saidqosimovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

иккинчи

43

Abduraxmonov Abdujalil Abdukaxarovich

Сирдарё вилояти, Ширин шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

44

Saloxiddinova Dilshoda Zuxurovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

45

Jomurodov Salimjon Shuxratovich

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий санитария эпидемиология станцияси

санитария врачи

радиацион гигиена

иккинчи

46

Giyasova Muxtasarxon Muratovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий санитария эпидемиология станцияси

санитария врачи

радиацион гигиена

олий

47

Qobilov Mavlyanberdi Xudoyberdiyevich

Сирдарё вилояти, Янгиер шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

48

Nishanov Komiljon Kurbanbayevich

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

49

Sharopova Zuxra Gayratovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий санитария эпидемиология станцияси

санитария врачи

гигиена

иккинчи

50

Zuparova Nargiza Xamdamovna

Тошкент шаҳар 5-юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

51

Fayzullayeva Sevara Aripdjanovna

Тошкент шаҳар 5-юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

52

Sarimsakov Abdumalik Xalikovich

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

53

Djo'rayev Olimjon Rustamovich

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

54

Shoyimkulov Tolib Kudratovich

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

биринчи

55

Mamajonova Ma'rifat Muydinovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий санитария эпидемиология станцияси

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

иккинчи

56

Donayeva O'g'iloy Xaydarovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

57

Yusupova Saida Baltabayevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

58

Qayumova Jamila Nematovna

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

59

Muradov Umedillo Habibulloyevich

Тошкент шаҳар 5-юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

60

Axmedova Marxabo Nuriddinovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

61

Mirzayeva Gulnoza Abdullayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

62

Ahmedov Erkin Xakimovich

Самарқанд вилояти, Оқдарё тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

мехнат гигиенаси

олий

63

Raxmanov Nabijon Juraxonovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

64

Tayirov Aktam Mamatovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

65

Nurullayev O'ktam Dehqonovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

66

Turayev Farid Shuxratovich

Самарқанд вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

радиацион гигиена

иккинчи

67

Adilov Bexzod Shuxratovich

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

биринчи

68

Sheraliyev Alisher Xolturayevich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

69

Salimova Zarnigor Abdurashidovna

Самарқанд вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

70

Abdurazakov Fatxilla Baxramovich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

71

Xaydarova Gulchexra Turdiyevna

Наманган вилояти, Чуст тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

олий

72

Xujamuratov Rustamboy Otamaksumovich

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

мехнат гигиенаси

олий

73

Tikunov Igor Yurevich

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

74

Narbayeva Zoida Muxamedovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

иккинчи

75

Usmanov Alijon Jurakulovich

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

76

Djalalov Saidjon Abduaxatovich

Фарғона вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

радиацион гигиена

олий

77

Rasulov Rinat Rizayevich

Тошкент шаҳри, Республика давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

78

Musoyeva Ibodat Zaripovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

79

Salamova Dilbar Dusiyarovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

80

Ruzmetova Dano Azadovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

81

Boltayev Yaroshboy Shamurodovich

Хоразм вилояти, Питнак шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

82

Toxirova Norgul Tog'aynazarovna

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

мехнат гигиенаси

олий

83

Xaitova Shaxnoza Uktamovna

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

энтомолог

энтомология

иккинчи

84

Matchanova Ramiza Yegambergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

85

Abdullayev Alisher Chuliboyevich

Қашқадарё вилояти, Касби тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

86

Муминов Негбой Туйбюоевич

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 3-тиббий санитария қисми, санитария-эпидемиология станцияси

санитария врачи

гигиена

олий

87

Begimkulov Burxaniddin Atajonovich

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

88

Qorayeva Shoyira Abdolimovna

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

89

Uralova Nilufar Kuvandikovna

Андижон вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

90

Yuldashev Saypidin Ochilovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

91

Qarshiyev Mamadiyar Hasanovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

92

Ostanov Sharif Azimovich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

олий

93

Xoldarov Abdumuhammad Quvandiqovich

Навоий вилоят болалар юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

94

Novikova Natalya Borisovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

95

Kambarova Muxabbat Shaymardanovna

Сурхондарё вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

96

Abdug'opurov Erkin Yergashovich

Сирдарё вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

вирусолог

вирусология

биринчи

97

Narbayev Usmanqul Babamuratovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 9-илова

Жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни бошқариш, тиббий статистика, валеология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 23 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Astanov Mirjon

Бухоро вилоят болалар стоматология поликлиникаси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

биринчи

2

Sadikov Majit Abdiganiyevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси

бирлашма бошлиғи ўринбосари

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

биринчи

3

Urinov Kaxramon Raximovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги марказий ҳарбий клиник госпитали

тиббий статист

тиббий статистика

иккинчи

4

Dadamuxamedov Boxodir Abdumalikovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган фтизиатрия ва пульмонология илмий-амалий тиббиёт маркази

директор ўринбосари

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

5

Sapayev Nurmuxamed Ishmuxamedovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Шуманай тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

6

Arifxanova Maxbuba

Тошкент шаҳар ўсмирлар диспансери

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

7

Nosirova Nargiza Imomovna

Тошкент вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

бош шифокор муовини

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

биринчи

8

Usmonov Fazliddin Ruzimurodovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

9

Suvanov Ulug'bek Uxtamovich

Самарқанд вилояти, Қўшработ тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор муовини

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

10

Kurbanova Gulnora Sirajiddinovna

Тошкент шаҳри, 1-Республика клиник шифохонаси

тиббий статист

тиббий статистика

биринчи

11

Yakubova Zulxumor Amangeldiyevna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-кон металлаургия комбинати, 3-тиббий санитария қисми

тиббий статист

тиббий статистика

олий

12

Sidikov Baxrom Maxmudovich

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

бирлашма бошлиғи ўринбосари

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

13

Asatova Firuza Xakimovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

14

Jabborov Jo'ra Ermatovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси, ташкилий-услубий бўлим

бўлим мудири

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

15

Sabirdjanova Zulfiya Rashidovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

тиббий статист

тиббий статистика

биринчи

16

Xamidova Gulnara Numanovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тиббий статист

тиббий статистика

иккинчи

17

Shakirova Kimyaxan

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси

бирлашма бошлиғи

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

олий

18

Xamroyeva Umida Asrorovna

Бухоро вилоят рухий-асаб касалликлари диспансери, ташкилий-услубий бўлим

тиббий статист

тиббий статистика

иккинчи

19

Toxirov Jamshid Yaxyoyevich

Бухоро вилояти, Ромитан тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

20

Safarov O'rol Baysaotovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

21

Pardayev Muxammad Jumanazarovich

Бухоро вилоят силга қарши болалар санаторияси

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

биринчи

22

Mustafayeva Baxitgul Yesxojayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор муовини

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

23

Ravshanova Jamila Qahramonovna

Самарқанд вилояти махсуслашган болалар сиҳатгоҳи

бош шифокор

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

биринчи

24

Raximov Ilxom Raxim o'g'li

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

директор ўринбосари

жамият саломатлиги ва соғлиқни сақлашни ташкил қилиш

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “26” ноябрдаги “286” сонли буйруғига 10-илова

Патологик анатомия ва суд-тиббий экспертиза мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 23 ноябрда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Xushvakova Zilola Olmasovna

Қашқадарё вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Қашқадарё филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

2

Solmetova Malika Nasirovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

патанатом

патологик анатомия

учинчи

3

Jalov Abdurashid

Жиззах вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Жиззах филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

4

Xaydarov Yakub Kadirovich

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Тошкент шаҳар филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

5

Namonov Mavlan Amirovich

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Тошкент шаҳар филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

6

Raximov Anvar

Жиззах вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Жиззах филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

7

Eshbayev Erkin Abduxalimovich

Тошкент шаҳри, Республика патанатомия маркази

патанатом

патологик анатомия

биринчи

8

Otamuradov Akram Zakirovich

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

9

Babayev Xamza Nurmatovich

Тошкент шаҳри, Республика патанатомия маркази

патанатом

патологик анатомия

олий

10

Piriyeva Larisa Vasilevna

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Тошкент шаҳар филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

11

Azamov Normuxamad Aminovich

Жиззах вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Жиззах филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

12

Jovburiyev Tulkin Mamadiyorovich

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Тошкент шаҳар филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

13

Saidov Hakimjon Mavlonovich

Бухоро вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Бухоро филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

14

Xaljigitov Xolmurot Kurbanovich

Самарқанд вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Самарқанд филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

биринчи

15

Toshev Ulug;bek Mustafoyevich

Бухоро вилоят патанатомия бюроси

патанатом

патологик анатомия

олий

16

Rahmonov Kurbonbay

Бухоро вилоят патанатомия бюроси

патанатом

патологик анатомия

олий

17

Djumaniyazov Jamshid Yuldashovich

Тошкент шаҳри, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

биринчи

18

Narziyev Murod Hasanovich

Бухоро вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Бухоро филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

19

Shukurov O'ral Ergashovich

Тошкент шаҳри, Республика патанатомия маркази

патанатом

патологик анатомия

биринчи

20

Kurmasheva Jamila Kamilovna

Сурхондарё вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Сурхондарё филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

21

Sherdanakulov Adxam Sharapovich

Сурхондарё вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Сурхондарё филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

22

Raximova Zumradxon Abduvositovna

Андижон вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Андижон филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий

23

Muxammadiyev Fazliddin Nurslamovich

Сурхондарё вилояти, Республика суд тиббий экспертиза илмий-амалий маркази, Сурхондарё филиали

суд тиббий эксперт

суд-тиббий экспертиза

олий


Ҳужжат тури:  Буйруқ
Ҳужжат рақами:  286
Қабул қилиниш санаси:  26.11.2019
Кўчириб олиш pdf |